Tarptautinio jaunųjų dainininkų konkurso „Pavasario vyturiai” rezultatai / The results of International contest for young singers „Spring Larks”

Skelbiame Tarptautinio jaunųjų dainininkų konkurso „Pavasario vyturiai” rezultatus!

We announce the results of International contest for young singers „Spring Larks”!

Diplomai ir padėkos / Diplomas and gratitudes

Diplomus ir padėkas rasite paspaudę šią nuorodą / You can find diplomas and gratitudes by clicking the link:

I-osios vietos nugalėtojų pasirodymai / Performances of 1st place winners

Ankstesnis X respublikinis styginių instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas – festivalis „STYGŲ ŠĖLSMAS“